МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

ВЛАДИСЛАВ ЛІСНЯК: ЩОДО КОНЦЕПТУАЛЬНИХ ЗАСАД

ДЕРЖАВНОГО ТА ГРОМАДСЬКОГО РЕГУЛЮВАННЯ

 

03 серпня 2015 року

 

Метою дерегуляції є не розподіл впливу власників на державне чи будь-яке інше майно шляхом впливу на оціночну діяльність, а створення незалежної та професійної оцінки. І поки ми це не усвідомимо – розруха буде продовжуватися.

 

 

in_the_name_of_freedom

 

 

В чому полягає незалежність оціночної діяльності? Незалежність її полягає в усуненні впливу на результати оцінки. Впливу, що може бути здійснений методологічним чи методичним втручанням та через рецензування. Особливо цим зловживає держава, не кажучи вже про якість такого втручання її фахівців.

 

В Україні формально існує рівність форм власності. І якщо будь-який власник тим чи іншим шляхом матиме можливість впливу на результат оцінки (як це має держава) вона ніколи не стане незалежною!

 

Таким чином, будь-яке втручання чи вплив будь-якого власника на здійснення оціночної діяльності, навіть в особі ФДМУ (що на тепер уповноважений здійснювати одночасно повноваження і власника, і регулятора), шляхом методологічного, методичного втручання чи через рецензування не робить оцінку незалежною.

 

 

readmore