МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

ФДМУ ТА МІБ ЗАПРОШУЮТЬ НА КРУГЛИЙ СТІЛ

 

18 грудня 2014 року

 

Шановні оцінювачі! Фонд державного майна України (ФДМУ) та Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) запрошують Вас 24 грудня 2014 року взяти участь в роботі круглого столу «Вдосконалення системи професійної підготовки оцінювачів в Україні».

 

teacher

 

Основні блоки питань до обговорення:

 

  • правове поле системи професійної підготовки та перепідготовки оцінювачів в Україні – якість професії оцінювача, необхідні зміни;

 

  • зміст навчальних програм базової підготовки оцінювачів та програм підвищення кваліфікації оцінювачів;

 

  • порядок стажування фізичних осіб, які пройшли навчання за програмами базової підготовки оцінювачів;

 

  • порядок роботи Екзаменаційної комісії;

 

  • порядок укладання угоди про співробітництво з професійної підготовки оцінювачів.

 

До участі в роботі круглого столу запрошено представників Фонду державного майна України, громадських та професійних організацій, досвідчених оцінювачів, керівників навчальних закладів, що уклали угоду про співробітництво з ФДМУ з професійної підготовки оцінювачів.

 

Початок реєстрації о 10:00 за адресою: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а. Від станції метро «Житомирська» кожні 20 хвилин курсує фірмовий автобус МІБ. З детальною схемою проїзду можна ознайомитися на сайті Міжнародного інституту бізнесу (www.iib.com.ua). Початок роботи круглого столу об 11:00.

 

Зареєструватися можна за телефоном (044)585-00-40. Контактні особи – Кіріна Тетяна Гаврилівна та Добровольська Вікторія Іванівна.