МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

МІБ, АФО, УТО ТА ФДМУ ОРГАНІЗОВУЮТЬ КРУГЛИЙ СТІЛ

 

Шановні оцінювачі!

 

Міжнародний інститут бізнесу, Асоціація Фахівців Оцінки та Українське Товариство Оцінювачів за підтримки Фонду державного майна України пропонують оціночній спільноті взяти участь у обговоренні нагальних змін та розвитку оціночної діяльності в Україні.

 

У зв’язку з тим, що змінюються підходи, завдання, правове поле, в якому працюють оцінювачі, з‘являються нові перспективи та нові проблеми, запрошуємо Вас 16 жовтня 2014 року взяти участь в роботі круглого столу «Реформування оціночної діяльності в Україні: невідкладні завдання».

 

Основні питання до обговорення:

  • реалізація державної політики в сфері регулювання професійної оціночної діяльності в Україні;
  • внесення змін до Національних стандартів з оцінки, основа змін – Міжнародні стандарти оцінки;
  • удосконалення базової підготовки оцінювачів та системи підвищення кваліфікації оцінювачів;
  • Єдина база звітів як дієвий засіб контролю якості оцінки майна з боку ФДМУ та оціночної спільноти: організаційні проблеми, доступ користувачів до бази. Створення механізму контролю.

 

До участі у роботі круглого столу запрошено представників Фонду державного майна України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Міністерства юстиції України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної фіскальної служби України, Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, представників інших органів державного регулювання, громадських та професійних організацій, досвідчених оцінювачів.

 

Початок реєстрації о 10.30 за адресою: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а (від станції метро «Житомирська» кожні 20 хвилин, починаючи з 09.20, курсує фірмовий автобус МІБ).

 

Початок роботи круглого столу об 11:00.

 

Реєстрація та підтвердження участі за телефоном: (044) 585-00-40 – Прудка Тетяна Михайлівна, Кіріна Тетяна Гаврилівна.