МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

«УКРЗАЛІЗНИЦЯ» БУДЕ ОЦІНЮВАТИСЯ В П'ЯТЬ ЕТАПІВ

 

04 березня 2015 року

 

Оцінку майна та прав «Укрзалізниці» (УЗ) проведуть у п'ять етапів. Методологія оцінки вже розроблена і направлена до Фонду державного майна України (ФДМУ). Зараз Deloitte&Touche проводить перший етап оцінки.

 

 

Оцінювач вартості «Укрзалізниці» Deloitte&Touche розробив проект методології оцінки, який узгоджений «Укрзалізницею» і направлений на узгодження ФДМУ, повідомляє портал DELO.UA. Оцінювач отримав від УЗ інформацію про майно та права 49 юридичних осіб, які будуть злиті в одне акціонерне товариство, а також щодо 7 приватних акціонерних товариств. Це перший етап оцінки вартості компанії. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

 

Оцінка ринкової вартості майна та майнових прав для формування статутного капіталу АТ «Укрзалізниця» буде здійснюватися в 5 етапів, зараз йде перший.

 

 

Ukrzaliznitsya

 

 

На другому етапі оцінювач сформує звіти про оцінку майна 49 юридичних осіб та про оцінку 100% акцій, що належать державі у статутному капіталі.

 

Третій етап передбачає рецензування звіту про оцінку майна Фондом державного майна України. Результатом є отримання позитивної рецензії.

 

На четвертому етапі оцінювач передасть інформацію комісії по створенню акціонерного товариства, складе зведений акт оцінки майна УЗ. При цьому оцінювач повинен буде підтвердити достовірність даних.

 

На п'ятому етапі ФДМУ проведе рецензію зведеного акта оцінки майна. У разі зауважень, оцінювач повинен допомогти їх усунути.

 

Зведений акт оцінки майна затвердить Міністерство інфраструктури України, а також зведені списки, акти передачі майна та земельних ділянок. У зведеному акті оцінки майна серед іншого буде визначено розмір статутного капіталу ПАТ, який буде внесено до проекту Статуту компанії, а сам Статут затвердить уряд. Після цього відбудеться реєстрація ПАТ «Укрзалізниця».

 

Нагадаємо, договір з Deloitte&Touche на проведення оцінки майна і майнових прав УЗ був підписаний 26 грудня 2014 року. Компанію обрали на відкритих конкурсних торгах.

 

 

Джерело інформації:

 

Портал DELO.UA