МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

ХТО ЗАЙМЕТЬСЯ ОЦІНКОЮ МАЙНА «УКРЗАЛІЗНИЦІ»

 

17 грудня 2014 року

 

Незалежну оцінку майна «Укрзалізниці» за 15 млн. гривень буде проводити компанія Deloitte&Touche, повідомляє Delo.ua. Залізничний монополіст укладе договір з компанією орієнтовно 26 грудня поточного року.

 

Комітет з конкурсних торгів «Укрзалізниці» 16 грудня 2014 року акцептував пропозицію відкритих конкурсних торгів компанії Deloitte&Touche з проведення незалежної оцінки майна УЗ за 15 млн. гривень як найкраще з усіх запропонованих компаніями-оцінювачами. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Ukrzaliznitsya

 

Так, у грудні комітет з конкурсних торгів «Укрзалізниці» відновив процедуру закупівлі послуг з незалежної оцінки майна залізничного монополіста. Це стало можливим після того, як Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив, що рішення АМКУ про скасування конкурсу з проведення незалежної оцінки незаконне.

 

Загалом в УЗ розглядали пропозиції двох учасників – компаній Deloitte&Touche і Ernst&Yоung. Конкурсну пропозицію третього учасника, компанії Baker Tilli Ukraine, було відхилено у зв’язку з невиконанням умов документації конкурсних торгів.

 

«Таким чином, при розгляді пропозицій двох учасників було прийнято рішення про акцепт пропозиції конкурсних торгів компанії Deloitte&Touche на суму 15 млн. гривень як найбільш вигідне, компанія Ernst&Yоung оцінила вартість своїх послуг у 17 млн. гривень», – повідомили в «Укрзалізниці», додаючи, що договір з переможцем конкурсних торгів – компанією Deloitte&Touche – буде укладено 26 грудня поточного року.

 

Нагадаємо, що з метою формування статутного капіталу ПАТ «Українська залізниця» на початку серпня «Укрзалізниця» організувала відкритий конкурс на проведення незалежної оцінки майна. Заявки на участь у конкурсі подали міжнародні консалтингові компанії Deloitte&Touche, Ernst&Yоung і Baker Tilli Ukraine.