МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

IVSC ЗАПУСКАЄ НОВІ ГЛОБАЛЬНІ СТАНДАРТИ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 

19 січня 2017 року

 

Міжнародна рада по стандартах оцінки (The International Valuation Standards Council, IVSC) на своєму офіційному сайті у вівторок (17.01.2017) оприлюднила офіційну інформацію щодо запуску нових Міжнародних стандартів оцінки (International Valuation Standards, IVS) зразка 2017 року (IVS 2017). Як стверджується у повідомленні, для фахівців в області оцінки IVS 2017 будуть слугувати у якості основного керівництва на глобальному рівні, оскільки вони направлені на удосконалення послідовності оціночних процедур, підвищення прозорості оцінки і, як наслідок, довіри до її результатів, що є ключовим індикатором під час прийняття інвестиційних рішень, а також підготовки фінансової звітності.

 

 

IVSC-launches-new-global-standards-for-valuation-profession

 

 

Робота над IVS 2017 велася у форматі широких громадських обговорень, що тривали протягом квітня-жовтня 2016 року. За цей час до початкової редакції проекту стандартів було висловлено та прийнято до уваги цілу низку коментарів та зауважень від зацікавлених сторін – як окремих фахівців і вчених, так і професійних оціночних організацій. У грудні 2016 року кінцевий варіант проекту IVS 2017 вже був доступний на сайті у двох редакціях – IVS 2017 Pre-publication Draft та IVS 2017 Redline version. Запуск офіційної редакції IVS 2017 є фінальним кроком IVSC на шляху впровадження міжнародних стандартів оцінки в глобальній фінансовій системі, направленим на благо ринків капіталу та громадських інтересів. На виконання численних прохань зацікавлених сторін, зокрема великих бухгалтерських фірм, остання версія стандартів характеризується більшою глибинністю (деталізацією) у порівнянні зі стандартами зразка 2009, 2011, 2013 і 2015 років.

 

Під час офіційної презентації Голова IVSC Девід Твіді (David Tweedie) сказав: «IVS 2017 втілюють у собі найкращі традиції IVSC щодо розробки оціночних стандартів високої якості… Оцінка як матеріальних, так і нематеріальних активів, відіграє на сьогоднішній день істотну роль на фінансових ринках та ринках нерухомості – а отже, і у глобальній економіці. IVS 2017 будуть відігравати важливу роль в поліпшенні оціночних практик і дозволять домогтися більшої ефективності на ринках капіталу».

 

У свою чергу генеральний директор IVSC Нік Телбот (Nick Talbot) подякував численним організаціям-членам IVSC та іншим зацікавленим сторонам за їх внесок у поліпшення стандартів, зазначивши, зокрема, наступне: «Випуск IVS 2017 відповідає стратегічній меті організації, а їх прийняття дозволить підвищити прозорість оцінки та довіру до її результатів в інтересах бізнесу та громадськості».

 

Для офіційних членів IVSC електронну версію IVS 2017 буде розіслано безкоштовно. Для спонсорів, які надають фінансову допомогу IVSC у розмірі від $25000 і більше, вже найближчим часом буде забезпечено вільний доступ до сервісу IVSonline, який окрім IVS 2017 включає в себе ще цілу низку галузевих документів.

 

Примірник IVS 2017 у роздрукованому вигляді можна замовити за ціною £80 вже починаючи з середи (18.01.2017). Як зазначають у IVSC, хоча заявлена вартість і є достатньо високою, це всеодно дешевше, аніж купувати окремо IVS 2013 та всі пов’язані з ними Технічні інформаційні документи (Technical Information Papers, TIPs), оскільки відповідні частини TIPs відтепер включені безпосередньо в IVS 2017 (Hard copies of IVS 2017).

 

Нагадаємо, що згідно офіційної інформації станом на 2017 рік єдиним представником від України у складі Міжнародної ради по стандартах оцінки (IVSC) є Федерація оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності (Federation of Appraisers of Business and Intellectual Property), яка має статус інституційного члена організації (Institutional Members).

 

По матеріалах: The International Valuation Standards Council (IVSC)