МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА СТАНОМ НА 01 КВІТНЯ 2016 РОКУ

 

04 травня 2016 року

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) оприлюднило інформацію щодо індексів зміни вартості будівельних робіт і продукції промислового виробництва, а також опосередкованої вартості будівництва об’єктів соціального призначення та спорудження житла за регіонами України, станом на 01 квітня 2016 року.

 

 

2016-minregionbud

 

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надало інформацію щодо індексів зміни вартості будівельних робіт, продукції промислового виробництва та опосередкованої вартості будівництва об’єктів соціального призначення станом на 01 квітня 2016 року, що наведені у таблицях. Згідно оприлюдненої інформації, за період з 01.01.1991 по 01.04.2016, зокрема:

 

  • індекс зміни вартості будівельних робіт становить – 33,96;

 

  • індекс зміни вартості промислової продукції – 51,59;

 

  • індекс зміни вартості продукції підприємств будівельних матеріалів, виробів та конструкцій – 31,73;

 

  • індекс зміни вартості продукції підприємств машинобудування – 29,63.

 

Зазначені індекси та показники мають довідковий характер і можуть застосовуватися при прогнозуванні обсягів капітальних інвестицій, при перерахуванні їх у зіставлений рівень цін, для приведення вартісних показників об’єктів-аналогів у поточний рівень цін при визначенні кошторисної вартості будівництва на перших стадіях проектування.

 

Також своїм наказом від 27.04.2016 за №103 Мінрегіон затвердив та рекомендував до застосування показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, розраховані станом на 01.04.2016 (без урахування тимчасової окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя). Згідно затверджених показників, максимальна величина опосередкованої вартості спорудження одного квадратного метра загальної площі квартир будинку становить 9235 гривень (з урахуванням ПДВ).