Помилка

ПРО ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ВІЙСЬКОВИМ ЗБОРОМ

 

01 лютого 2015 року

 

У зв’язку з актуальністю питань стосовно нарахування та сплати військового збору Державною фіскальною службою України готується проект узагальнюючої податкової консультації щодо оподаткування доходів фізичних осіб військовим збором.

 

 

military_duty

 

 

У проекті вищезазначеної податкової консультації окреслюються не лише загальні питання оподаткування доходів фізичних осіб військовим збором, але і приводяться конкретні роз’яснення щодо наступних питань:

 

  • Чи підлягають оподаткуванню військовим збором доходи, нараховані до 01.01.2015, а виплачені після 01.01.2015, які до 01.01.2015 не оподатковувалися збором?

 

  • Чи слід застосовувати норми пункту 164.5 статті 164 ПКУ під час оподаткування військовим збором доходу, отриманого у негрошовій формі?

 

  • Який дохід фізичної особи – підприємця та фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, підлягає оподаткуванню військовим збором?

 

  • Яким чином оподатковується військовим збором дохід, отриманий фізичною особою – резидентом (нерезидентом) від продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна?

 

  • Яким чином сплачується військовий збір у разі нотаріального оформлення об’єктів спадщини, посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого (рухомого) майна, договорів дарування?

 

 

Додатки:

 

Проект узагальнюючої податкової консультації

щодо оподаткування доходів фізичних осіб військовим збором (*.doc)

 

readmore

 

 

Джерело інформації:

 

Державна фіскальна служба України