МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

ГОЛОВА АФО РОЗПОЧИНАЄ РОБОЧІ ВІЗИТИ ПО РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

 

01 квітня 2015 року

 

Починаючи з квітня місяця поточного року Голова Всеукраїнської Асоціації Фахівців Оцінки (АФО) Степан Максимов розпочинає робочі візити по регіонах України. Зустрічі з регіональними представниками оціночної спільноти будуть проходити на базі Обласних осередків АФО.

 

 

Business-Travel

 

 

В ході запланованих візитів Голови АФО до обласних центрів України планується проведення фахових колективних обговорень (обмін думками), які проходитимуть у форматі «питання – відповідь», щодо найбільш актуальних питань зі сфери професійної незалежної оцінки. На зустрічі запрошуються як члени АФО, так і інші регіональні представники оціночної спільноти, а також особи, які зацікавлені у вдосконаленні оціночної діяльності в Україні або тим чи інших способом пов’язані з ринком професійних оціночних послуг.

 

Протягом першого півріччя зустрічі відбудуться у наступних містах України:

 

  • м. Черкаси – 03 квітня 2015 року (зустріч проходитиме у будинку №169 по вулиці Благовітній, колишнє приміщення АБ «ПриватБанк»);

 

  • м. Хмельницький – 07 квітня 2015 року (зустріч проходитиме в приміщенні Торгового залу біржі «Подільська» за адресою: вулиця Театральна, будинок №10);

 

  • м. Житомир – 21 квітня 2015 року (місце проведення уточнюється);

 

  • м. Тернопіль – дата та місце проведення уточнюються;

 

  • м. Вінниця – дата та місце проведення уточнюються;

 

  • м. Полтава – дата та місце проведення уточнюються;

 

  • м. Дніпропетровськ – дата та місце проведення уточнюються.

 

Час проведення всіх запланованих зустрічей однаковий – з 11:00 до 14:00. Вхід вільний (безкоштовний). Запрошуються всі бажаючі!

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Виконавчого директора АФО Анни Юрченко за телефонами (044)502 23 54, (097)177 83 80, (050)443 32 27, (067)498 90 06, а також слідкуйте за новинами на нашому сайті.