МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПРОС
КОНТАКТЫ
PDF Печать E-mail

АЛЕКСАНДР ДРАПИКОВСКИЙ, ИРИНА ИВАНОВА И МЕЖДУНАРОДНЫЙ ИНСТИТУТ БИЗНЕСА

ПРИГЛАШАЮТ ПРИНЯТЬ УЧАСТИЕ В КУРСЕ ПОВЫШЕНИЯ КВАЛИФИКАЦИИ

ПО СПЕЦИАЛЬНОЙ ТЕМАТИЧЕСКОЙ ПРОГРАММЕ

 

04 апреля 2018 года

 

16-18 апреля 2018 года на базе Школы национальных профессиональных квалификаций Международного института бизнеса будут проходить курсы повышения квалификации по специальной тематической программе «Методы и модели оценки имущества и имущественных прав», разработанной заслуженными оценщиками Украинского общества оценщиков, преподавателями Международного института бизнеса – Драпиковским Александром Ивановичем и Ивановой Ириной Борисовной. Учебное мероприятие ориентировано на практикующих оценщиков, желающих повысить свою квалификацию, обменяться мнениями с коллегами, найти общее решение сложных вопросов оценочной практики.

 

 

Drapikovsky-Ivanova-and-IIB-invite

 

 

За словами організаторів заходу, основною метою авторів даної навчальної програми є поглиблення та оновлення знання оцінювачів з сучасних методів та моделей оцінювання майна і майнових прав та сфер їх застосування в оцінці об’єктів у матеріальній формі, а також підвищення кваліфікації досвідчених експертів в частині застосування детермінованих та стохастичних моделей дискретних та неперервних грошових потоків.

 

Основне завдання семінару полягає в оволодінні інструментарієм оцінки майна на різних стадіях його життєвого циклу, а також практичне використання методів ринкового порівняння та моделювання грошових потоків на стадіях створення, функціонування і ліквідації майна.

 

Форма семінару передбачає колективну та самостійну роботу учасників семінару під керівництвом викладачів над практичними завданнями (реальні ситуації) та розробкою алгоритмів визначення вартості майна та майнових прав в Exel-середовищі.

 

Під час семінару будуть розглянуті питання застосування в оціночній практиці:

 

  • методів статистичного аналізу та лінійної алгебри при ринковому порівнянні;

 

  • детермінованих і стохастичних моделей дискретних і безперервних грошових потоків;

 

  • способів розрахунку показників дохідності, методів урахування ризиків, визначення знецінення та тривалості економічного життя майна;

 

  • моделей вартості права власності та вартості інтересів в похідних правах.

 

Для формування початкового уявлення щодо питань, які будуть розглядатися в рамках даного курсу, автори семінару радять всім бажаючим попередньо ознайомитися із двома тематичними статтями – «Природа недвижимого имущества и его стоимости» та «Сложившаяся практика и Международные стандарты оценки».

 

Більш детальна інформація щодо заходу міститься в офіційному запрошенні та спеціалізованій тематичній програмі, підготовлених спеціалістами Школи національних професійних кваліфікацій Міжнародного інституту бізнесу.

 

 

Інформація розміщена на правах реклами